Литий диск ANZIO Split 8x18/5x114,3 ET35 DIA70,1
Відео 1Фото 3 | від 7 820 до 9 366 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації ANZIO Split 62
Характеристики
ANZIO Split 8x18/5x114,3 ET35 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ANZIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ANZIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ANZIO Split 8x18/5x114,3 ET35 DIA70,1
Сортувати
Anzio Split R18 W8 PCD5x114,3 ET35 DIA70.1 polar silver | 9 366 грн. |
Anzio Split R18 W8 PCD5x114.3 ET35 DIA70.1 Black Polished SPL80835B83-1 | 8 823 грн. |
Anzio Split R18 W8 PCD5x114.3 ET35 DIA70.1 Black Polished | 9 130 грн. |
Anzio Split R18 W8 PCD5x114.3 ET35 DIA70.1 Silver SPL80835B81 | 7 820 грн. |
Anzio Split R18 W8 PCD5x114.3 ET35 DIA70.1 Silver | 8 088 грн. |
Диски Anzio Split 8x18 5x114,3 ET35 DIA70,1 (polar silver) (1001006199) | 8 305 грн. |
Диски Anzio Split 8x18 5x114,3 ET35 DIA70,1 (racing black) (1002148615) | 8 801 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі