Умивальник Keuco Royal 60 32160 1405 мм
Keuco Royal 60 32160 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Keuco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Keuco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Keuco Royal 60 32160 1405 мм
Усі ціни 9 →Keuco Royal 60 / Edition 11 140,5Cm 32160311400 | 51 920 грн. |
Keuco Royal 60 / Edition 11 140,5Cm 32160311400 | 53 218 грн. |
Keuco Royal 60 / Edition 11 140,5Cm 32160311400 | 54 516 грн. |
Keuco Royal 60 / Edition 11 140,5Cm 32160311401 | 57 080 грн. |
Keuco Royal 60 / Edition 11 140,5Cm 32160311402 | 53 200 грн. |
ще 4 пропозиції
Модифікація моделі:
- арт. 32160311400 — без переливу і без отвору для змішувача
- арт. 32160311401 — з переливом та 1 отвір для змішувача
- арт. 32160311402 — без переливу та 2 отвори для змішувача
- арт. 32160311403 — з переливом та 3 отвори для змішувача
- арт. 32160311406 — з переливом та 6 отворів для змішувача
РекомендуємоПорівняти в таблиці →