Умивальник Villeroy & Boch O.novo 41625001 580 мм
Фото 3 |
Villeroy & Boch O.novo 41625001 580 мм650 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch O.novo 41625001 580 мм
Умивальник під стільницю Villeroy&Boch O.Novo 53 см 41625001 | 4 399 грн. |
Раковина вбудована під стільницю Villeroy & Boch O.Novo 53 х 32 см, білий | 4 240 грн. |
Умивальник вбудований Villeroy & Boch O.novo 53х32 (41625001) | 11 572 грн. |
Умивальник VILLEROY & BOCH o. NOVO 53X32 СМ 41625001 | 4 399 грн. |
Раковина Villeroy & Boch O.Novo 41625001 | 2 300 грн. |
Модификації Villeroy & Boch O.novo 41625001
Ціни на Villeroy & Boch O.novo 41625001 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch O.novo 41625001 580 мм | від 2 300 грн. | 5 пропозицій | ||
Villeroy & Boch O.novo 41626001 650 мм | від 4 999 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →