Штампований диск KFZ 8049 6x16/5x98 ET36,5 DIA58
від 2 725 до 3 248 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 98 мм ЦО (DIA):58 мм Виліт (ET):37 мм |
Модифікації KFZ 8049 2
Характеристики
KFZ 8049 6x16/5x98 ET36,5 DIA58 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KFZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KFZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KFZ 8049 6x16/5x98 ET36,5 DIA58
Сортувати
Стальные диски ALST (KFZ) 8049 R16 W6 PCD5x98 ET36.5 DIA58.1 (silver) 1000 | 3 123 грн. |
KFZ ALST (KFZ) 8049 S R16 W6 PCD5x98 ET36.5 DIA58 | 3 140 грн. |
ALST (KFZ) ALST (KFZ) 8049 FIAT Fiat, Opel 6x16 5x98 ET36.5 DIA58 S | 3 020 грн. |
ALST (KFZ) 8049 FIAT Fiat, Opel 6x16 5x98 ET36.5 DIA58 S | 2 725 грн. |
Литі диски KFZ 8049 R16 W6 PCD5x98 ET36.5 DIA58.1 (silver) | 3 248 грн. |
Закрити
Схожі