Штампований диск KFZ 9021 6,5x17/5x112 ET38 DIA57,1
від 2 905 до 3 450 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації KFZ 9021 1
Характеристики
KFZ 9021 6,5x17/5x112 ET38 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KFZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KFZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KFZ 9021 6,5x17/5x112 ET38 DIA57,1
Сортувати
Стальные диски ALST (KFZ) 9021 Volkswagen R17 W6.5 PCD5x112 ET38 DIA57.1 ( | 3 317 грн. |
Диски ALST (KFZ) 9021 Volkswagen 6,5x17 5x112 ET38 DIA57,1 (black) | 3 290 грн. |
KFZ 9021 (R17 W6.5 PCD5x112 ET38 DIA57) черный | 3 177 грн. |
ALST (KFZ) 9021 Volkswagen 6.5x17 5x112 ET38 DIA57 Black | 3 356 грн. |
ALST (KFZ) 9021 Volkswagen 6.5x17 5x112 ET38 DIA57.1 Black | 2 905 грн. |
ALST (KFZ) ALST (KFZ) 9021 Volkswagen 6.5x17 5x112 ET38 DIA57 Black | 3 208 грн. |
Диск KFZ 9021 R17 W6,5 PCD5x112 ET38 DIA57 | 3 220 грн. |
Сталеві диски ALST (KFZ) 9021 Volkswagen R17 W6.5 PCD5x112 ET38 DIA57.1 (b | 3 450 грн. |
Закрити
Схожі