Штампований диск KFZ 9563 6,5x16/5x114,3 ET47 DIA66
від 2 945 до 3 772 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66 мм Виліт (ET):47 мм |
Модифікації KFZ 9563 1
Характеристики
KFZ 9563 6,5x16/5x114,3 ET47 DIA66 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KFZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KFZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KFZ 9563 6,5x16/5x114,3 ET47 DIA66
Сортувати
Стальные диски ALST (KFZ) 9563 R16 W6.5 PCD5x114.3 ET47 DIA66.1 (black) 10 | 3 079 грн. |
ALST 9563 6,5x16/5x114,3 D66,0 ET47 B | 3 054 грн. |
Диски ALST (KFZ) 9563 6,5x16 5x114,3 ET47 DIA66,1 (black) | 3 051 грн. |
KFZ 9563 (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET47 DIA66) черный | 2 945 грн. |
ALST (KFZ) 9563 6.5x16 5x114.3 ET47 DIA66 Black | 3 112 грн. |
Диск KFZ 9563 black R16 W6,5 PCD5x114,3 ET47 DIA66 | 3 004 грн. |
ALST (KFZ) 9563 6.5x16 5x114.3 ET47 DIA66 | 3 772 грн. |
ALST (KFZ) ALST (KFZ) 9563 6.5x16 5x114.3 ET47 DIA66 Black | 2 974 грн. |
Сталеві диски ALST (KFZ) 9563 R16 W6.5 PCD5x114.3 ET47 DIA66.1 (black) | 3 202 грн. |
Закрити
Схожі