Візочок FreeOn Joy 3 in 1
Фото 15 |
FreeOn Joy 3 in 1
Конструкція:універсальна, 3 в 1
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:60 см
Вага в зборі:10 кг
Всі характеристики
Купити FreeOn Joy 3 in 1
Усі ціни 12 →Универсальная коляска 3 в 1 FreeON Joy grey (49676) | 16 914 грн. |
Коляска 3 в 1 FreeON Joy Plus black (49683) | 20 343 грн. |
Универсальная коляска 3 в 1 FreeON Joy Plus black (49683) | 19 733 грн. |
Коляска 3 в 1 FreeON Joy Grey (49676) | 17 437 грн. |
Коляска для дитини універсальна 3 в 1 FreeON JOY PLUS black | 20 343 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →