Карта пам'яті Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 256 ГБ (SDCG3/256GB)
Відео 7Фото 10 |
Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 256Gb |
|
Довічна гарантія. Високий IOPS (клас А2).
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 256 ГБ
Усі ціни 54 →Карта пам'яті Kingston 256GB microSDXC class 10 A2 U3 V30 Canvas Go Plus ( | 882 грн. |
Карта памяти Kingston 256GB microSDXC class 10 A2 U3 V30 Canvas Go Plus (S | 874 грн. |
KINGSTON microSDXC 256GB Canvas Go Plus 170R A2 U3 V30 (SDCG3/256GBSP) | 799 грн. |
Kingston microSDXC 256Gb Canvas Go Plus Class 10 UHS-I U3 V30 A2 + SD-адап | 859 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
2 1 0 8 |
Відмінна картка для ваших пристроїв. Брав для смарта на 128 гіг, старий redmi note 7 у тесті на читання запис видав 8040 магебайт (а для бюджетника це навіть чудово). Тільки не варто забувати, що ваші пристрої повинні підтримувати велику швидкість у карти пам'яті, інакше тоді немає сенсу в покупці таких карт, адже ви пред'являтимете магазину або бренду, але потрібно пред'явити в першу чергу собі та своєму пристрої. Так само не варто забувати, що при передачі даних з карти на комп'ютер або ноутбук, ви повинні мати якісний картридер (не вбудований), так само мінімум usb 3.2 роз'єм, щоб з'явилися саме ці швидкості. Висока швидкість, надійність, гарантія виробника на 5 років, помітно нижча ціна ніж у конкурентів при цьому місцями і краще за конкурентів (точно не гірше). Немає Дмитрий Якушев: користуюся Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 256Gb більше року |
Купивши картку на 512 гб у магазині NXT. Встановивши у фотоапарат все добре. Найменша ціна. Прийшло без перехідника. Михаил Олийнык: користуюся Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 512Gb менше місяця |
До Mavic 2 mini підійша. Інше - секретна інформація;) Швидкість Поки що все добре Максим Сергієнко: користуюся Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 64Gb менше місяця |
Показано 3 з 11 відгуків
ще 8 відгуків
15 листопада 2023, 21:59
Добрий вечір чи підійде ця версія microsd на смартфон Redmi note 10 pro #
19 грудня 2022, 11:46
Поддерживание #
Здравствуйте! Можете сказать эта карта памяти поддерживает телефон Tehno Pova 3?
Спасибо! если скажите
Показано 3 із 12 запитань
ще 9 запитань
Модификації Kingston microSDXC Canvas Go! Plus
Ціни на Kingston microSDXC Canvas Go! Plus |
---|---|---|---|---|
Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 64 ГБ | від 299 грн. | 51 пропозиція | ||
Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 128 ГБ | від 490 грн. | 53 пропозиції | ||
Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 256 ГБ | від 754 грн. | 61 пропозиція | ||
Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 512 ГБ | від 1 776 грн. | 62 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →