Всесезонна шина Kleber Quadraxer SUV 235/55 R17 99V
Виберіть розмір шин
Kleber Quadraxer SUV 235/55 R17 99V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kleber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kleber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kleber Quadraxer SUV 235/55 R17 99V
Усі ціни 32 →Kleber Quadraxer SUV 235/55 R17 99V | 4 718 грн. |
Kleber Quadraxer SUV 235/55 R17 99V | 5 076 грн. |
Всесезонные шины Kleber Quadraxer SUV 235/55 R17 99V 1002415748 | 4 760 грн. |
Kleber Quadraxer SUV (235/55R17 99V) | 4 604 грн. |
KLEBER Quadraxer SUV 235/55R17 99V | 4 793 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kleber Quadraxer SUV 235/55 R17 99V
Ціни на Kleber Quadraxer SUV 235/55 R17 99V |
---|---|---|---|---|
Kleber Quadraxer SUV 235/55 R17 99V | від 4 450 грн. | 32 пропозиції | ||
Kleber Quadraxer SUV 235/55 R17 103V | від 6 017 грн. | 3 пропозиції | ||
Kleber Quadraxer SUV 235/55 R17 103Y | від 6 631 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →