Літня шина Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 94V
Відео 3Фото 16 |
Виберіть розмір шин
Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 94V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kleber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kleber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 94V
Усі ціни 28 →Шина Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 94V XL | 2 930 грн. |
Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 94V XL | 3 073 грн. |
Kleber DYNAXER UHP 225/45 R17 94V XL FR (9017216441) | 4 730 грн. |
Kleber Dynaxer UHP (225/45R17 94V) | 2 892 грн. |
Летние шины Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 94V XL 1001404897 | 3 372 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 94V
Ціни на Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 94V |
---|---|---|---|---|
Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 91W | від 2 912 грн. | 30 пропозицій | ||
Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 91Y | від 3 928 грн. | 5 пропозицій | ||
Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 94V | від 2 623 грн. | 29 пропозицій | ||
Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 94W | від 4 172 грн. | 4 пропозиції | ||
Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 94Y | від 4 120 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →