Всесезонна шина Kleber Transpro 4S 215/65 R16C 109T
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Kleber Transpro 4S 215/65 R16C 109T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kleber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kleber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kleber Transpro 4S 215/65 R16C 109T
Усі ціни 36 →Kleber Transpro 4S 215/65 R16C 109/107T | 4 954 грн. |
Kleber TRANSPRO 4S 215/65 R16 109/107T (9078882847) | 7 460 грн. |
Kleber Transpro 4S 215/65 R16C 109/107T | 5 297 грн. |
Всесезонные шины Kleber Transpro 4S 215/65 R16C 109/107T 1001125314 | 4 949 грн. |
Kleber Transpro 4S (215/65R16C 109T) | 4 733 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kleber Transpro 4S 215/65 R16C 109T
Ціни на Kleber Transpro 4S 215/65 R16C 109T |
---|---|---|---|---|
Kleber Transpro 4S 215/65 R16C 107T | від 4 830 грн. | 1 пропозиція | ||
Kleber Transpro 4S 215/65 R16C 109R | від 4 675 грн. | 9 пропозицій | ||
Kleber Transpro 4S 215/65 R16C 109T | від 4 490 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →