Літня шина Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 91H
Відео 5Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 91H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kleber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kleber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 91H
Усі ціни 34 →Шина Kleber DYNAXER HP4 205/55 R16 91H | 2 380 грн. |
Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 91H | 2 553 грн. |
Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 91H | 2 935 грн. |
Летние шины Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 91H XL 1002356290 | 2 574 грн. |
Kleber Dynaxer HP4 (205/55R16 91H) | 2 424 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
3 березня, 22:49
Рік виробництва шин #
Чому фільтр не містить опції, яка б надавала можливість фільтрування шин за роком їх виробництва?
Дякую
Модификації Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 91H
Ціни на Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 91H |
---|---|---|---|---|
Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 91H | від 2 380 грн. | 34 пропозиції | ||
Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 91V | від 2 523 грн. | 15 пропозицій | ||
Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 91W | від 3 472 грн. | 6 пропозицій | ||
Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 94V | від 2 555 грн. | 13 пропозицій | ||
Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 94W | від 3 802 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →