Всесезонна шина Kleber Quadraxer 3 245/40 R19 98Y
Відео 4Фото 2 |
Виберіть розмір шин
Kleber Quadraxer 3 245/40 R19 98Y 245/40 R19 98 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kleber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kleber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kleber Quadraxer 3 245/40 R19 98Y
Усі ціни 6 →Kleber QUADRAXER 3 245/40 R19 98Y (9097446322) | 9 390 грн. |
Kleber Quadraxer 3 245/40 R19 98Y | 9 301 грн. |
Шини Kleber Quadraxer 3 245/40 ZR19 98Y XL | 8 624 грн. |
Kleber QUADRAXER 3 FR 3PMSF 245/40 R19 98Y XL | 8 146 грн. |
Kleber Quadraxer 3 245/40 R19 98Y XL 535201 | 7 855 грн. |
Kleber Quadraxer 3 245/40 R19 98Y XL | 8 399 грн. |
Відеоогляди
Модификації Kleber Quadraxer 3 245/40 R19 98Y
Ціни на Kleber Quadraxer 3 245/40 R19 98Y |
---|---|---|---|---|
Kleber Quadraxer 3 245/40 R19 98Y | від 7 855 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →