Всесезонна шина Kleber Transpro 4S 235/65 R16C 115R
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Kleber Transpro 4S 235/65 R16C 115R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kleber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kleber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kleber Transpro 4S 235/65 R16C 115R
Усі ціни 36 →Шина Kleber Transpro 4S 235/65 R16C 115R | 5 468 грн. |
Kleber Transpro 4S 235/65 R16C 115/113R | 5 739 грн. |
Kleber Transpro 4S 235/65 R16C 115/113R | 5 789 грн. |
Kleber Transpro 4S 235/65 R16C 115/113R | 5 670 грн. |
Kleber Transpro 4S (235/65R16C 115R) | 5 493 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →