Всесезонна шина Barum Vanis AllSeason 235/65 R16C 121R
Відео 1Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Barum Vanis AllSeason 235/65 R16C 121R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum Vanis AllSeason 235/65 R16C 121R
Усі ціни 35 →Шина Barum Vanis AllSeason 235/65 R16C 121/119R | 6 077 грн. |
Barum Vanis AllSeason 235/65 R16C 121/119R | 6 245 грн. |
Barum Vanis AllSeason 235/65 R16C 121/119R | 6 840 грн. |
Barum Vanis AllSeason 235/65 R16C 121/119R | 6 339 грн. |
Barum Vanis AllSeason (235/65R16C 121R) | 6 498 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Barum Vanis AllSeason 235/65 R16C 121R
Ціни на Barum Vanis AllSeason 235/65 R16C 121R |
---|---|---|---|---|
Barum Vanis AllSeason 235/65 R16C 115R | від 5 025 грн. | 34 пропозиції | ||
Barum Vanis AllSeason 235/65 R16C 119R | від 5 482 грн. | 1 пропозиція | ||
Barum Vanis AllSeason 235/65 R16C 121R | від 6 077 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →