Змішувач Gappo G4398-7
Фото 14 |
Gappo G4398-7 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gappo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gappo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gappo G4398-7
Усі ціни 29 →Змішувач для кухні GAPPO хром/чорний G4398-7 під фільтровану воду | 6 007 грн. |
Змішувач на кухню з гнучким виливом, краном для фільтрованої води та дворе | 6 007 грн. |
Змішувач для кухні Gappo G4398-7 на дві води з гнучким виливом, чорний/хро | 6 007 грн. |
Змішувач для кухні на дві води GAPPO G4398-7 з гнучким виливом, чорний/хро | 6 007 грн. |
Смеситель для кухни GAPPO G4398-9 | 6 007 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →