Змішувач Gappo G4399-65
Фото 6 |
Gappo G4399-65 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gappo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gappo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gappo G4399-65
Усі ціни 19 →Змішувач для кухня GAPPO чорний матовий G4399-66 | 4 604 грн. |
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води GAPPO чорний нержавіюча | 4 604 грн. |
Змішувач для кухні під осмос Gappo G4399-65 сатін/чорний | 4 604 грн. |
Змішувач для кухні GAPPO G4399-66 із підключенням фільтра питної води, чор | 4 604 грн. |
Смеситель для кухни GAPPO G4399-65 | 4 144 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →