Змішувач Frap F4397-9
Фото 12 |
Frap F4397-9 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap F4397-9
Усі ціни 7 →Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води FRAP чорний латунь F439 | 4 130 грн. |
Змішувач для кухні під фільтр Frap F4397-3 з гнучким виливом 1046112 | 4 130 грн. |
Змішувач для кухні під фільтр Frap F4397-3 з гнучким виливом | 4 130 грн. |
Змішувач для кухні з підключенням до фільтру FRAP F4397-3 | 4 337 грн. |
Змішувач для кухні FRAP F4397-3 | 4 130 грн. |
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води FRAP білий латунь F4397 | 4 130 грн. |
Змішувач для кухні під фільтр Frap F4397-9 з гнучким виливом | 3 927 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →