Змішувач MIXXUS Premium Barolo 021 MI5926
MIXXUS Premium Barolo 021 MI5926 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Premium Barolo 021 MI5926
Усі ціни 8 →Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води MIXXUS Premium Barolo 0 | 3 717 грн. |
Кухонний змішувач на дві води MIXXUS PREMIUM BAROLO 021 (BLACK) (MI5927) | 3 717 грн. |
Кухонний змішувач на дві води MIXXUS PREMIUM BAROLO 021 (MI5926) | 3 717 грн. |
Кухонний змішувач на дві води Mixxus Premium BAROLO 021 (MI5926) | 3 717 грн. |
Кухонний змішувач на дві води Mixxus Premium BAROLO 021 (Black) (MI5927) | 3 717 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →