Умивальник Koller Pool Trend 500 TR-0505M-WB 505 мм
Фото 4 |
Koller Pool Trend 500 TR-0505M-WB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koller Pool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koller Pool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koller Pool Trend 500 TR-0505M-WB 505 мм
Раковина накладна Koller Pool Trend 50 см TR-0505M-WB | 4 496 грн. |
Раковина накладна Koller Pool Trend 50 см TR-0505M-WB | 4 197 грн. |
Умивальник накладний KOLLER POOL TREND 505x400x135мм прямокутний білий TR- | 3 782 грн. |
Раковина KOLLER POOL Trend TR-0505M-WB 505х400 біла | 3 567 грн. |
Умивальник накладний KOLLER POOL TREND 505x400x135мм прямокутний білий TR- | 3 788 грн. |
Модификації Koller Pool Trend 500 TR-0505M-WB
Ціни на Koller Pool Trend 500 TR-0505M-WB |
---|---|---|---|---|
Koller Pool Trend 450 TR-0450M-WB 450 мм | від 3 131 грн. | 4 пропозиції | ||
Koller Pool Trend 500 TR-0505M-WB 505 мм | від 3 567 грн. | 5 пропозицій | ||
Koller Pool Trend 610 TR-0610M-WB 610 мм | від 4 148 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →