Ванна Kolo Elipso 160x100 см
Kolo Elipso 160x100 150x100 см160x100 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Elipso 160x100 см
Ванна акрилова Kolo Eipso 160x100 XWA0660000 права | 7 848 грн. |
Kolo Kolo ванна акрилова ELIPSO 160х100 ліва +ніжки SN14 - XWA0661000 | 7 893 грн. |
Ванна акрилова Kolo Eipso 160x100 XWA0660000 права | 7 848 грн. |
Kolo Kolo ванна акрилова ELIPSO 160х100 права +ніжки SN14 - XWA0660000 | 7 847 грн. |
Модификації Kolo Elipso
Ціни на Kolo Elipso |
---|---|---|---|---|
Kolo Elipso 150x100 см | від 6 260 грн. | 2 пропозиції | ||
Kolo Elipso 160x100 см | від 7 847 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →