Ванна Kolo Rekord 160x70 см
Фото 3 |
Kolo Rekord 160x70 XWP3660000 |
|
Протиковзне покриття AntiSlide тільки в моделі арт. XWP1660101.
Ніжки продаються окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Rekord 160x70 см
Усі ціни 12 →Ванна акрилова Kolo Rekord 160x70 XWP3660000N | 5 256 грн. |
Ванна акрилова Kolo Rekord 160х70 XWP3660000N | 4 836 грн. |
Kolo Kolo ванна акрилова REKORD 160х70 б/г - XWP3660000N | 4 905 грн. |
Ванна акрилова KOLO REKORD 160х70 (XWP3660000N) | 5 256 грн. |
Ванна акрилова Kolo Rekord 160x70см без ніжок (XWP3660000N) | 5 256 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Kolo Rekord
Ціни на Kolo Rekord |
---|---|---|---|---|
Kolo Rekord 150x70 см | від 4 673 грн. | 13 пропозицій | ||
Kolo Rekord 160x70 см | від 4 836 грн. | 12 пропозицій | ||
Kolo Rekord 170x70 см | від 4 946 грн. | 18 пропозицій | ||
Kolo Rekord 170x75 см | від 5 167 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →