Ванна Kolo Spring 160x100 см
Фото 3 |
Kolo Spring 160x100 160x100 см170x100 см |
|
Ніжки можуть продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Spring 160x100 см
Kolo Kolo Spring 160x100 L (XWA3061000) | 6 366 грн. |
Ванна акрилова KOLO SPRING 160х100 (XWA3061) | 5 852 грн. |
Kolo Kolo Spring 160x100 R (XWA3060000) | 6 366 грн. |
Ванна асиметрична Kolo SPRING 160x100 правая с ножками SN7 XWA3060000 | 5 852 грн. |
Модификації Kolo Spring
Ціни на Kolo Spring |
---|---|---|---|---|
Kolo Spring 160x100 см | від 5 852 грн. | 4 пропозиції | ||
Kolo Spring 170x100 см | від 6 644 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →