Ванна Kolo Supero 170x70 см
Відео 1Фото 3 |
Kolo Supero 170x70 5343000 |
|
Ніжки можуть купуватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Supero 170x70 см
Усі ціни 10 →Ванна акрилова Kolo Supero 170x70 5343000 | 6 144 грн. |
Ванна акрилова Kolo Supero 170x70 5343000 | 6 144 грн. |
Kolo Kolo ванна акрилова SUPERO 170x70 + ніжки SN14 - 5343000 | 5 732 грн. |
Ванна акрилова Kolo Supero 170x70см з ніжками (5343000) | 6 144 грн. |
Ванна Kolo Supero 170x70 з ніжками 5343000 | 6 144 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kolo Supero
Ціни на Kolo Supero |
---|---|---|---|---|
Kolo Supero 140x70 см | від 5 368 грн. | 4 пропозиції | ||
Kolo Supero 150x70 см | від 4 892 грн. | 15 пропозицій | ||
Kolo Supero 160x70 см | від 5 679 грн. | 13 пропозицій | ||
Kolo Supero 160x75 см | від 6 061 грн. | 5 пропозицій | ||
Kolo Supero 170x70 см | від 5 732 грн. | 10 пропозицій | ||
Kolo Supero 170x75 см | від 5 948 грн. | 12 пропозицій | ||
Kolo Supero 180x80 см | від 6 502 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →