Ванна Ravak Domino II 170x75 см (XAU0000038)
Фото 7 |
Ravak Domino II 170x75 |
|
Акрил зміцнюється скловолокном.
Додатково комплектується гідромасажною системою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Domino II 170x75 см
Усі ціни 13 →Ванна прямокутна Ravak Domino II 170х75 XAU0000038 | 16 297 грн. |
Ванна Ravak Domino II 170x75 см (XAU0000038) XAU0000038 | 16 297 грн. |
Ванна прямокутна Ravak Domino II 170х75 XA40000038 | 11 526 грн. |
Ravak Ravak Ванна акрил. DOMINO 2 170х75 - XAU0000038 | 16 296 грн. |
Ravak Ravak Domino II 170х75 (XAU0000038) | 16 297 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Ravak Domino II
Ціни на Ravak Domino II |
---|---|---|---|---|
Ravak Domino II 150x70 см | від 10 800 грн. | 13 пропозицій | ||
Ravak Domino II 160x75 см | від 12 350 грн. | 13 пропозицій | ||
Ravak Domino II 170x75 см | від 11 526 грн. | 13 пропозицій | ||
Ravak Domino II 180x80 см | від 16 296 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →