Велосипед KONA Woo 2022 frame XL (B22WOO06)
Фото 6 |
KONA Woo 2022 frame XL |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KONA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KONA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KONA Woo 2022 frame XL
Велосипед 26" Kona Woo (2022) Satin Jeep Green XL (185-196 см) KNA B22WOO0 | 87 084 грн. |
Велосипед Kona Woo 2022 (Satin Jeep Green, XL) KNA B22WOO06 | 82 836 грн. |
Фетбайк Kona Woo 2022 XL Темно-зелений (1033-KNA B22WOO06) | 87 084 грн. |