Велосипед KONA Dew Deluxe 2022 frame M (B22DWD03)
Фото 10 |
KONA Dew Deluxe 2022 frame M рама Mрама S |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KONA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KONA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KONA Dew Deluxe 2022 frame M
Велосипед 27.5" Kona Dew Deluxe (2022) Gloss Azure Blue M (168-178 см) KNA | 34 686 грн. |
Велосипед Kona Dew Deluxe 2022 (Gloss Azure Blue, M) KNA B22DWD03 | 32 994 грн. |
Велосипед Kona Dew Deluxe 27.5" рама M 2022 Gloss Azure Blue (KNA B22DWD03 | 32 994 грн. |
Модификації KONA Dew Deluxe 2022 frame M
Ціни на KONA Dew Deluxe 2022 frame M |
---|---|---|---|---|
KONA Dew Deluxe 2022 frame M | від 32 994 грн. | 3 пропозиції | ||
KONA Dew Deluxe 2022 frame S | від 32 994 грн. | 3 пропозиції |