Велосипед KONA Woo 2023 frame S (B36WOO01)
Відео 1Фото 11 |
KONA Woo 2023 frame S |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KONA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KONA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KONA Woo 2023 frame S
Велосипед 26" Kona Woo (2024) landrover S (152-171 см) KNA B36WOO01 | 87 084 грн. |
Велосипед Kona Woo 26" рама S 2023 Велосипед Landrover (KNA B36WOO01) | 82 836 грн. |
Фетбайк Kona Woo 2022 S Сірий (1033-KNA B36WOO01) | 82 836 грн. |
Відеоогляди
Модификації KONA Woo 2023 frame S
Ціни на KONA Woo 2023 frame S |
---|---|---|---|---|
KONA Woo 2023 frame L | від 82 836 грн. | 3 пропозиції | ||
KONA Woo 2023 frame M | від 82 836 грн. | 3 пропозиції | ||
KONA Woo 2023 frame S | від 82 836 грн. | 3 пропозиції |