Всесезонна шина Kormoran All Season 215/55 R17 98W
Відео 21Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Kormoran All Season 215/55 R17 98W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kormoran 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kormoran.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kormoran All Season 215/55 R17 98W
Усі ціни 8 →Kormoran ALL SEASON 215/55 R17 98W (9054050789) | 4 590 грн. |
Kormoran All Season 215/55 R17 98W | 3 784 грн. |
Шини Kormoran All Season 215/55 ZR17 98W XL | 4 262 грн. |
Kormoran ALL SEASON 215/55 R17 98W XL FR | 3 779 грн. |
Kormoran All Season 215/55 R17 98W 423121 | 3 269 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Kormoran All Season 215/55 R17 98W
Ціни на Kormoran All Season 215/55 R17 98W |
---|---|---|---|---|
Kormoran All Season 215/55 R17 94V | від 2 846 грн. | 36 пропозицій | ||
Kormoran All Season 215/55 R17 98V | від 2 690 грн. | 16 пропозицій | ||
Kormoran All Season 215/55 R17 98W | від 3 248 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →