Бойлер Kospel Termo Top SWK 140.A
Kospel Termo Top SWK 140.A 120 л140 л |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kospel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kospel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kospel Termo Top SWK 140.A
Бойлер непрямого нагріву Kospel Termo Top SWK 140.A White | 21 200 грн. |
Kospel Swk Termo Top 140 - Zasobnik C.W.U. Swk-140.Atermotopwhite | 25 040 грн. |
Kospel Swk Termo Top 140 - Zasobnik C.W.U. Swk-140.Atermotopwhite | 25 666 грн. |
Kospel Swk Termo Top 140 - Zasobnik C.W.U. Swk-140.Atermotopwhite | 26 292 грн. |
Модификації Kospel Termo Top SWK 140.A
Ціни на Kospel Termo Top SWK 140.A |
---|---|---|---|---|
Kospel Termo Top SWK 120.A | від 20 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Kospel Termo Top SWK 140.A | від 21 200 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо