ДБЖ RITAR PT-3KL-LCD 3000 ВА
Фото 3 |
RITAR PT-3KL-LCD 3000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RITAR PT-3KL-LCD 3000 ВА
Усі ціни 10 →ИБП Ritar PT-3KL-LCD, 3000VA (2700Вт), 96В, Ток макс. 5A, под внешний АКБ | 14 340 грн. |
Инвертор с правильной синусоидой Ritar PT-3KL-LCD, 3000VA (2700Вт), 96В, Т | 14 340 грн. |
Источник бесперебойного питания Ritar PT-3KL-LCD | 10 853 грн. |
Ritar PT-3KL-LCD 1993 | 14 340 грн. |
Інвертор з правильною синусоїдою Ritar PT-3KL-LCD, 3000VA (2700Вт), 96В, С | 10 879 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації RITAR PT-3KL-LCD
Ціни на RITAR PT-3KL-LCD |
---|---|---|---|---|
RITAR PT-1KL-LCD 1000 ВА | від 9 240 грн. | 1 пропозиція | ||
RITAR PT-2KL-LCD 2000 ВА | від 9 172 грн. | 21 пропозиція | ||
RITAR PT-3KL-LCD 3000 ВА | від 10 863 грн. | 10 пропозицій |