ДБЖ Logicpower LPY-PSW-2500VA Plus 2500 ВА (22874)
Фото 12 |
Logicpower LPY-PSW-2500VA Plus 2500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logicpower LPY-PSW-2500VA Plus 2500 ВА
Усі ціни 14 →ИБП LogicPower LPY-PSW-2500VA+ (1800Вт) 10A/20A 24V | 13 154 грн. |
Джерело безперебійного живлення LogicPower LPY-PSW-2500VA+ (1800Вт) 10A/20 | 13 154 грн. |
ДБЖ LogicPower LPY-PSW-2500VA+ (1800Вт) 10A/20A з правильною синусоїдою 24 | 13 154 грн. |
Пристрій безперебійного живлення LogicPower LPY- PSW-2500VA+ (1800W) (2287 | 13 154 грн. |
LogicPower LPY- PSW-2500VA+ (1800W) 22874 | 13 154 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Logicpower LPY-PSW-2500VA Plus
Ціни на Logicpower LPY-PSW-2500VA Plus |
---|---|---|---|---|
Logicpower LPY-PSW-1000VA Plus 1000 ВА | від 6 944 грн. | 8 пропозицій | ||
Logicpower LPY-PSW-1500VA Plus 1500 ВА | від 7 173 грн. | 14 пропозицій | ||
Logicpower LPY-PSW-2000VA Plus 2000 ВА | від 9 256 грн. | 14 пропозицій | ||
Logicpower LPY-PSW-2500VA Plus 2500 ВА | від 12 496 грн. | 14 пропозицій |