Гравер Kraissmann 180 SGW 219
Відео 2Фото 4 |
Kraissmann 180 SGW 219
Пристрій:гравер обертальний
Споживана потужність:180 Вт
Кількість обертів:35000 об/хв
Джерело живлення:електромережа (230 В)
Всі характеристики
Характеристики 180 SGW 219
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 180 SGW 219
Гравер KRAISSMANN 180 SGW 219 (219 насадок + гнучкий вал, стійка) | 1 769 грн. |
Гравер Kraissmann 180 SGW 219 | 1 603 грн. |
Гравер (шліфувально-гравіювальний інструмент) KRAISSMANN 180 SGW 219 | 1 660 грн. |
Гравер Kraissmann 180 SGW 219 | 1 780 грн. |
Гравер (Шліфувально-гравірувальний інструмент) KRAISSMANN SGW 180 SGW 219 | 1 517 грн. |
Відеоогляди
Модификації Kraissmann 180 SGW 219
Ціни на Kraissmann 180 SGW 219 |
---|---|---|---|---|
Kraissmann 180 SGW 190 | від 1 555 грн. | 7 пропозицій | ||
Kraissmann 180 SGW 210 | від 1 312 грн. | 10 пропозицій | ||
Kraissmann 180 SGW 218 | від 1 845 грн. | 1 пропозиція | ||
Kraissmann 180 SGW 219 | від 1 517 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →