Мульти-інструмент Kraissmann 4 AMT-S1 20UL
Відео 1Фото 11 |
Kraissmann 4 AMT-S1 20UL
Пристрій:мультиінструмент
Головки:реноватор, дриль, лобзик
Дод. головка:шліфувальна
Кількість обертів:1600 об/хв
Коливань:20000 кол/хв
Джерело живлення:акумулятор
Всі характеристики
Характеристики 4 AMT-S1 20UL
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 4 AMT-S1 20UL
Усі ціни 9 →Акумуляторний мультиінструмент KRAISSMANN 4 AMT-S1 20UL | 4 099 грн. |
Мультиінструмент акумуляторний 4в1 Kraissmann 4 AMT-S1 20UL 113870 | 4 288 грн. |
Акумуляторний мультиінструмент Kraissmann 4 AMT-S1 20 UL (4 насадки, акуму | 4 275 грн. |
Акумуляторний мультиінструмент KRAISSMANN 4 AMT-S1 20 UL(акумулятор 2000 м | 3 943 грн. |
Акумуляторний мультиінструмент KRAISSMANN 4 AMT-S1 20UL (насадки - 4шт, АК | 3 626 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →