Шліфувальна машина GTM SZS-180L
Відео 1Фото 9 |
GTM SZS-180L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM SZS-180L
Усі ціни 20 →Шліфмашина для стін та стелі GTM SZS-180L | 3 199 грн. |
Шлифовальная машина по штукатурке Gtm SZS-180L | 3 180 грн. |
Стіношліфувальна машина GTM SZS-180L, 710 Вт | 3 694 грн. |
Шліфмашина для стін і стель GTM SZS-180L | 3 199 грн. |
Шліфувальна машина GTM для стін SZS-180L (жираф) 180мм, 710Вт, 1200-2500 о | 3 248 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →