Каструля Krauzer Eco 78124
Фото 14 |
Krauzer Eco 78124 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauzer Eco 78124
Усі ціни 7 →Каструля Krauzer LN17-16-2-HK/78124 16см, 78124 | 929 грн. |
Krauzer 16см (LN17-16-2-НК/78124) 16см(LN17-16-2-НК/78124) | 929 грн. |
Krauzer 78124 | 974 грн. |
Каструля Krauzer Eco Line з двома ободками 1.2 л 16 см з кришкою (78124) | 929 грн. |
Каструля 1,2 л Krauzer Eco Line 16 см циліндрична чорний алюміній арт. 781 | 599 грн. |
Каструля з кришкою Krauzer ECO LINE 1.2 л 16 см LN17-16-2-HK/78124 | 929 грн. |
Каструля Krauzer Eco Line 78124 1.2 л 16 см | 1 068 грн. |
Модификації Krauzer Eco 78124
Ціни на Krauzer Eco 78124 |
---|---|---|---|---|
Krauzer Eco 78124 | від 599 грн. | 9 пропозицій | ||
Krauzer Eco 78125 | від 839 грн. | 6 пропозицій | ||
Krauzer Eco 78126 | від 959 грн. | 6 пропозицій | ||
Krauzer Eco 78127 | від 1 179 грн. | 5 пропозицій | ||
Krauzer Eco 78144 | від 1 339 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →