Кухонна мийка KRONER 490 0.6 160 CV022764 490x490
Фото 6 |
KRONER 490 0.6 160 CV022764 |
|
Мийка оснащена шумопоглинаючою накладкою із зворотного боку чаші.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER 490 0.6 160 CV022764 490x490
Усі ціни 18 →Kroner Kroner KRP Satin - 490 (0,6 мм) | 798 грн. |
Кухонна мийка Kroner KRP Satin-490 0.6мм (CV022764) CV022764 | 798 грн. |
Мийка для кухні із нержавіючої сталі кругла KRONER KRP 490x490x160мм матов | 798 грн. |
Мийка кухонна Kroner Satin-490 06160 (CV022764) CV022764 | 798 грн. |
Кухонна мийка Kroner KRP Satin - 490 (0,6 мм) CV022764 CV022764 | 798 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →