Кухонна мийка KRONER 490 0.6 CV022761 490x490 (0.6 мм)
Фото 4 |
KRONER 490 0.6 CV022761 490x490 (0.6 мм)490x490 (0.8 мм) |
|
Мийка оснащена шумопоглинаючою накладкою із зворотного боку чаші.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER 490 0.6 CV022761 490x490 (0.6 мм)
Усі ціни 13 →Кухонна мийка Kroner KRP Satin-490 (0,6 мм) | 689 грн. |
Комплект 2 в 1 кухонне миття Kroner KRP Satin-490 (0,6 мм) + проточний вод | 2 164 грн. |
Комплект 2 в 1 кухонна мийка Kroner KRP Satin-490 (0,6 мм) + проточний вод | 2 426 грн. |
Комплект 2 в 1 кухонна мийка Kroner KRP Satin-490 (0,6 мм) + проточний вод | 2 715 грн. |
Комплект 2 в 1 кухонна мийка Kroner KRP Satin-490 (0,6 мм) + Проточний вод | 2 425 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації KRONER 490 0.6 CV022761
Ціни на KRONER 490 0.6 CV022761 |
---|---|---|---|---|
KRONER 490 0.6 CV022761 490x490 (0.6 мм) | від 689 грн. | 13 пропозицій | ||
KRONER 490 0.8 CV022766 490x490 (0.8 мм) | від 1 025 грн. | 57 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →