Кухонна мийка KRONER Komposit COL-510 CV027406 510x510
Фото 15 |
KRONER Komposit COL-510 CV027406 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Komposit COL-510 CV027406 510x510
Усі ціни 114 →Мийка кухонна Kroner KRP Komposit GRA-510 сірий CV027407 | 3 570 грн. |
Kroner Kroner KRP Komposit SCH — 510 | 3 570 грн. |
Кухонна мийка Kroner KRP Komposit COL-510 (CV027406) CV027406 | 3 570 грн. |
Мийка для кухні гранітна кругла KRONER Komposit 510x510x220мм чорна із сиф | 3 570 грн. |
Кухонная мойка Kroner KRP Komposit SCH-510 (CV027405) CV027405 | 3 570 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →