Кухонна мийка KRONER Geburstet-5843HM CV022801 580x430
Фото 16 |
KRONER Geburstet-5843HM CV022801 |
|
Мийка оснащена шумопоглинаючими накладками та оброблена спеціальним протишумним складом. Дно миття має заглиблення до зливу у вигляді граней, що забезпечує повне стікання та менше утворення плям від висохлої води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Geburstet-5843HM CV022801 580x430
Усі ціни 61 →Мийка кухонна Kroner KRP PVD Schwarze-5843HM CV022794 | 4 662 грн. |
Kroner Kroner KRP Schwarze - 5843HM PVD (3/1 мм) CV022794 | 4 662 грн. |
Кухонна мийка Kroner Handmade KRP PVD Schwarze-5843HM (CV022794) CV022794 | 4 662 грн. |
Кухонна мийка Kroner Handmade KRP Geburstet-5843HM (CV022801) CV022801 | 3 486 грн. |
Мийка для кухні із нержавіючої сталі прямокутна врізна під стільницю KRONE | 3 486 грн. |
ще 20 пропозицій
Мийка має глибоку чашу, що було найголовнішим у її виборі, вода практично не розбризкується при користуванні. Розміри дозволяють встановлювати на маленькій кухні. Сифон у комплекті хорошої якості. У комплекті йде сітка для сушіння посуду, користувалася кілька тижнів, не зручно мити великі каструлі, тому забрала. На одній стороні була наклейка з характеристиками мийки, дуже важко було зняти навіть за допомогою різних мийних засобів, лише за кілька місяців поступово, за допомогою ганчірки з жорстокою стороною удалила. Як і вся нержавійка, мийка трішки дряпається, від жорсткої води залишаються плями, тому потрібно щодня витирати насухо. компактна, глибока дуже помітно плями на поверхні, що потребує додаткового догляду Iryna Zaslavska: користуюся KRONER Geburstet-5050HM CV022800 кілька місяців |
Додати відгук
Модификації KRONER Geburstet-5843HM CV022801
Ціни на KRONER Geburstet-5843HM CV022801 |
---|---|---|---|---|
KRONER Geburstet-5050HM CV022800 500x500 | від 3 000 грн. | 51 пропозиція | ||
KRONER Geburstet-5843HM CV022801 580x430 | від 2 999 грн. | 64 пропозиції | ||
KRONER Geburstet-6050HM CV022802 600x500 | від 2 644 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →