Кухонна мийка KRONER Komposit COL-6250 CV027414 620x500
Фото 17 |
KRONER Komposit COL-6250 CV027414 620x500770x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Komposit COL-6250 CV027414 620x500
Усі ціни 106 →Мийка кухонна Kroner KRP Komposit GRA-6250 сірий CV027415 | 4 368 грн. |
Kroner Kroner KRP Komposit SCH — 6250 | 4 368 грн. |
Кухонна мийка Kroner KRP Komposit COL-6250 (CV027414) CV027414 | 4 368 грн. |
Мийка для кухні гранітна овальна KRONER Komposit 620x500x220мм чорна із си | 4 368 грн. |
Мийка кухонна Kroner KRP Komposit GRA-6250 сірий CV027415 | 4 368 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації KRONER Komposit COL-6250 CV027414
Ціни на KRONER Komposit COL-6250 CV027414 |
---|---|---|---|---|
KRONER Komposit COL-6250 CV027414 620x500 | від 3 313 грн. | 106 пропозицій | ||
KRONER Komposit 7750 770x500 | від 4 078 грн. | 98 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →