Кухонна мийка Platinum D450 0.6 450x450 (PLS-A19724)
Platinum D450 0.6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Platinum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Platinum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Platinum D450 0.6 450x450
Усі ціни 8 →Мийка для кухні із нержавіючої сталі кругла PLATINUM 450 ДЕКОР 450x450x170 | 957 грн. |
Кухонна мийка з нержавіючої сталі Platinum Декор 450, 0,6/170 мм 450DECOR | 957 грн. |
Кухонная мойка Platinum D450 0.6 | 850 грн. |
Кухонна Мийка Platinum 450 Satin | 963 грн. |
Кухонна мийка з нержавіючої сталі Platinum Сатин 450, 0,6/170 мм 450SATIN | 963 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →