Верхній душ KRONER Edelstahl Kubus-ESG704-25 CV022954
Фото 5 |
KRONER Edelstahl Kubus-ESG704-25 CV022954 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Edelstahl Kubus-ESG704-25 CV022954
Усі ціни 16 →Лійка для верхнього душу KRONER Edelstahl Kubus CV022954 квадратна 250x250 | 882 грн. |
Верхній душ Kroner KRP Edelstahl Kubus-ESG704-25 25х25см нікель (CV022954) | 882 грн. |
Лійка для душу Kroner Kubus-ESG704-25 (CV022954) CV022954 | 882 грн. |
Стельова лійка квадратна Kroner KRP Edelstahl Kubus - ESG704-25 Kubus-ESG7 | 882 грн. |
Лійка для верхнього душу Kroner RP Edelstahl Kubus - ESG704-25 CV022954 | 882 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації KRONER Edelstahl Kubus-ESG704-25 CV022954
Ціни на KRONER Edelstahl Kubus-ESG704-25 CV022954 |
---|---|---|---|---|
KRONER Edelstahl Kubus-ESG704-20 CV022953 | від 525 грн. | 15 пропозицій | ||
KRONER Edelstahl Kubus-ESG704-25 CV022954 | від 861 грн. | 17 пропозицій | ||
KRONER Edelstahl Kubus-ESG704-30 CV022955 | від 892 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →