Змішувач KRONER Edelstahl Kubus-SCH03810 CV027939
Фото 9 |
KRONER Edelstahl Kubus-SCH03810 CV027939 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Edelstahl Kubus-SCH03810 CV027939
Усі ціни 32 →Змішувач для кухні Kroner KRP Edelstahl Kubus - SCH03810 чорний матовий CV | 3 486 грн. |
Змішувач для кухні із підключенням до фільтру Kroner KRP Edelstahl Kubus-S | 2 644 грн. |
Kroner Kroner KRP Edelstahl Kubus - SCH03810 | 3 486 грн. |
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води KRONER Edelstahl Kubus | 3 486 грн. |
Смеситель для кухни Kroner KRP Edelstahl Kubus-SCH03810 197524 | 3 486 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →