Душова система KRONER Edelstahl Kubus-SCH063 CV022979
Фото 12 |
KRONER Edelstahl Kubus-SCH063 CV022979 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Edelstahl Kubus-SCH063 CV022979
Усі ціни 23 →Душева система Kroner KRP Edelstahl чорний матовий Kubus-SCH063 CV022979 | 4 872 грн. |
Душова система для ванни Kroner KRP Edelstahl Kubus-SCH063 чорна (CV022979 | 4 872 грн. |
Душова система KRONER Edelstahl Kubus із верхнім душем та виливом із нержа | 4 872 грн. |
Душевая система Kroner KRP Edelstahl Kubus - SCH063 (CV022979) 192882 | 4 872 грн. |
Душова система для ванни Kroner KRP Edelstahl Kubus-SCH063 чорна (CV022979 | 4 872 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →