Душова система KRONER Essen-C063 CV024316
Фото 34 |
KRONER Essen-C063 CV024316 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Essen-C063 CV024316
Усі ціни 60 →Душова система для ванни Kroner KRP Essen-SCH063 чорний (CV024317) CV02431 | 6 132 грн. |
Душова система KRONER KRP Essen C063 із верхнім душем та виливом латунна х | 5 922 грн. |
Душевая система Kroner KRP Essen - SCH063 (CV024317) 193018 | 6 132 грн. |
Душова система для ванни Kroner KRP Essen-SCH063 чорний (CV024317) CV02431 | 6 132 грн. |
Kroner Kroner KRP Essen - SCH063 | 6 132 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →