Душова система KRONER Graz-SCH063 CV031332
Фото 35 |
KRONER Graz-SCH063 CV031332 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Graz-SCH063 CV031332
Усі ціни 27 →Душова система Kroner Graz SCH063 чорний матовий CV031332 | 6 720 грн. |
Душева система Kroner Graz SCH063 (колір-чорний матовий) CV031332 CV031332 | 6 720 грн. |
Душова система KRONER KRP Graz SCH063 із верхнім душем та виливом латунна | 6 720 грн. |
Душевая система Kroner KRP Graz - GRP063 193451 | 7 350 грн. |
Душова система для ванни Kroner KRP Graz - GRP063 графіт (CV031333) CV0313 | 7 350 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →