Кухонна мийка KRONER Schwarze-SET7546HM CV032277 750x460
Фото 14 |
KRONER Schwarze-SET7546HM CV032277 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Schwarze-SET7546HM CV032277 750x460
Усі ціни 9 →Кухонна мийка Kroner KRP PVD Schwarze - SET7546HM (3/0,7 мм) CV032277 CV03 | 9 999 грн. |
Kroner Kroner KRP Schwarze - SET7546HM PVD (3/0.7 мм) CV032277 | 12 180 грн. |
Мийка для кухні із нержавіючої сталі прямокутна KRONER KRP Schwarze-SET754 | 12 180 грн. |
Кухонная мойка Kroner KRP PVD Schwarze - SET7546HM (3/0,7 мм) CV032277 CV0 | 12 180 грн. |
Кухонна мийка Kroner KRP Schwarze - SET7546HM PVD зі змішувачем Schwarze-S | 12 180 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →