Кавоварка De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.61.B чорний
Відео 3Фото 7 |
De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.61.B чорний сріблястий чорний |
|
Кавовий автомат бренду De'Longhi 2022 року випуску - один із старших представників лінійки Magnifica, яка об'єднує відносно недорогі автоматичні кавоварки. До ключових фішок моделі відноситься наявність фірмового капучинатора LatteCrema, який буквально без участі користувача видає пишну пінку для популярних молочних напоїв на основі еспресо. Також кавомашина De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.61.B комплектується легкознімним молочним резервуаром, який можна очищати від забруднень в посудомийці.
Для попереднього подрібнення кавових зерен є вбудована жорнова кавомолка з гнучким регулюванням ступеня помелу. Для взаємодії з приладом запропонована сенсорна панель, за допомогою якої серед іншого можна швидко запустити одну з 5 запропонованих автопрограм - еспресо, капучіно, MyLatte, американо та гаряча вода (нагоді, наприклад, для чаю). Крім цього, є можливість зробити відразу дві порції напою, змінити міцність або об'єм, запустити самоочищення приладу. З інших особливостей кавомашини варто виділити заварювальний блок, який нескладно промивати під проточною водою, наявність помпи на 15 бар і 1450-ватного термоблока. Остання пара забезпечує ефективну екстракцію та достатню для домашніх потреб швидкодію.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Купити De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.61.B чорний
Усі ціни 20 →Кавомашина автоматична Delonghi Magnifica Evo ECAM 290.61.B | 18 421 грн. |
Кавомашина автоматична Delonghi Magnifica Evo ECAM 290.61.B | 16 600 грн. |
Кавоварка Delonghi Ecam 290.61 B | 19 559 грн. |
Delonghi Magnifica Evo ECAM 290.61.B | 17 190 грн. |
Delonghi ECAM 290.61.B | 16 650 грн. |
Модификації De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.61.B
Ціни на De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.61.B |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.61.SB сріблястий | від 17 370 грн. | 20 пропозицій | ||
De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.61.B чорний | від 16 600 грн. | 20 пропозицій |