Літня шина Kumho Ecsta MX KU15 215/45 R17 87Y
Виберіть розмір шин
Kumho Ecsta MX KU15 215/45 R17 87Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho Ecsta MX KU15 215/45 R17 87Y
Шина Kumho Ecsta MX KU15 215/45 R17 87Y | 2 698 грн. |
Kumho Ecsta MX KU15 215/45 ZR17 87Y | 2 821 грн. |
Kumho Ecsta MX KU15 215/45 ZR17 87Y | 2 784 грн. |
Kumho KU15 215/45 R17 87Y | 2 750 грн. |
Kumho ECSTA MX KU15 215/45 R17 87Y 20855 | 2 919 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →